HCS doet met 4-0 goede zaken

13-11-2022 Sport Redactie

Foto; archief


HOCKEY - HCS deed vanmiddag goede zaken in de Overgangsklasse van het het dameshockey. De Schiedamsen wonnen met 4-0 van Hudito.

Het werd een reguliere overwinning, waarbij de goals relatief laat vielen. Myrna Tanis maakte kort voor rust de 1-0, na rust bouwden Marjolein Pennock, Annemijn van Bokhoven en Sarah Oosterom de score uit. 

HCS deed goede zaken omdat de teams waarmee het concurreert om de tweede stek, achter de onaantastbare lijstaanvoerder Leiden, te weten Schaerweijde, Terriërs, Breda en Voordaan, tegen elkaar speelden, waarbij geen van de teams de goal wist te vinden. HCS staat nu derde op doelsaldo, met evenveel punten als Schaerweijde en twee punten meer dan de andere drie clubs.



Gerelateerd
Bedrijven Alle bedrijven »








Altijd Up-to-date