Tjerk van den Ende uitgeroepen tot presentatietalent
SCHIEDAM - Tjerk van der Ende, werkzaam bij de lokale omroep Schie, is winnaar van de verkiezing voor Presentatietalent van het Jaar.
Van den Ende, sinds enkele jaren werkzaam bij Schie, werd gisteravond in Hilversum uitgeroepen tot presentietalent. De gebeurde in het complex van Beeld en Geluid, waar juryvoorzitter Rick van de Westerlaken in Beeld hem afriep en naar voren haalde. Van den Ende was een van zeven kandidaten.
De verkiezing was uitgeschreven door de organisatie voor lokale omroepen, de NLPO (stichting Nederlandse Lokale Publieke Omroepen)
Presentatietalent van het Jaar: Tjerk van der Ende van @schieonline. Van harte! Tjerk krijgt de prijs uitgereikt door juryvoorzitter @rikvdwestelaken #LMA2022 pic.twitter.com/V4mPCNs6st
— Lokale Media Awards (@LMAwards) June 10, 2022